Kariera

Naszym potencjałem jest pełen idei i zaangażowania zespół pracowników. Tworzymy nowoczesne i rozwojowe środowisko pracy oraz przyjacielski klimat sprzyjający kreatywności, otwartości i współpracy. Jeśli chcesz zostać jednym z nas, sprawdź nasze aktualne oferty pracy.
Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV

Informacja o przetwarzaniu danych
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych, które zostały podane w formularzu kontaktowym jest Promesa Service sp. z o.o. (ul. 11 Listopada 60-62, 43-300 Bielsko-Biała). (więcej)

[recaptcha]

Rekrutacja na stanowisko: Doradca Klienta
Obecnie poszukujemy do naszych oddziałów w Katowicach i Żywcu
Opis stanowiska pracy:

organizacja pracy punktu kredytowego,
zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży,
przyjmowanie i wprowadzanie do systemu wniosków kredytowych oraz polis ubezpieczeniowych,
prowadzenie i rozliczanie kasy biura.

Wymagania:

minimum wykształcenie średnie,
inicjatywa i nastawienie na osiąganie wyników,
uczciwość, dokładność, zaangażowanie i komunikatywność,
wysoka kultura osobista,
dobra znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych,
mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (Twój wiek nie ma znaczenia).

Oferujemy:

stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
umowę o pracę na cały etat,
wolne weekendy,
przyjazną atmosferę pracy,
wsparcie w rozwoju umiejętności i kompetencji,
możliwość awansu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych dla Promesa Service sp. z o. o.,. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. 11 Listopada 60-62 , zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”